Okul Aile Birliğimizin organizasyonu ile YKS öncesi 12.sınıf öğrencilerimize moral motivasyon amacıyla mangal partisi düzenledik.Öğrencilerimiz okul yönetimi, öğretmenlerimiz ve Haydarpaşa Spor Kulübü ve Haydarpaşa Lisesi Eğitim Vakfı üyesi mezun büyükleri ile keyifli vakit geçirdiler ,bizler de kendilerine sevgimizi ve güvenimizi ifade ettik.
Haydarpaşa Lisesi camiası olarak tüm 12.sınıf öğrencilerimize gönüllerine göre bir hayat ve başarılar diliyoruz.