Coğrafya Kulübümüzün “Göçün Mekansal Etkisi: Çarpık Kentleşme” temasıyla gerçekleştirilen yarışmasında, öğrencilerimiz kentsel dönüşüm, plansız yapılaşma ve göçün şehirler üzerindeki etkilerini çarpıcı fotoğraflarla gözler önüne serdi.
1. olan öğrencimiz 11/H sınıfından Seçkin Çağrı Ayaydın
2. olan öğrencimiz 9/C sınıfından Nehir Birlik
3. olan öğrencimiz 9/C sınıfından Berra Nur Özdemir
Öğrencilerimiz tebrik ediyoruz.
Yarışmamıza katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz. Gösterdikleri yaratıcı bakış açıları ve fotoğraf sanatına olan ilgileriyle bizi çok mutlu ettiler.
Coğrafya Kulübü Rehber öğretmeni Rahmi Çakır’a ve Fotoğrafçılık Kulübü Rehber Öğretmeni Elife Uludeveci’ye,kulübümüzün yarışma departmanında görev alan öğrenciler Yasemin Güçlü, Beren Kuşkonmaz, Zehra Karahan, İrem Soysal, Yağmur Savrum ve Reyhan Şentürk’e süreçteki emekleri için teşekkür ederiz.