Bu yıl farklı okullardan öğrencilerin katılımı ile ikincisini gerçekleştirdiğimiz Haydarpaşa Konuşmaları - Haydarpaşa Talks tamamlandı.
TEDx Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikte söyleyecek sözü olan öğrenciler sahneye çıktı ve 10´ar dakikalık konuşmalar yaptı.
KONUŞMACILAR
Haydarpaşa Talks öğrencilerin istediği konularda konuşma yaparak fikirlerini paylaşmasına ve kendilerini ifade etmelerine olanak tanıyan bir etkinliktir. Konuşmacılar ve izleyicileri çeşitli okullardan gelen öğrenciler oluşturacak, öğrenciden öğrenciye fikir alış verişi sağlanabilen bir ortam yaratılacaktır. Etkinlik Haydarpaşa Lisesi Orhan Özokur Kültür Merkezi´nde 19 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecektir. Katılmak isteyen konuşmacılar aşağıdaki formu doldurarak başvurabilecek olup konuşmacılar sertifikalandırılacaktır.
Haydarpaşa Talks is an event which allows students to share their thoughts and express themselves by giving speeches about subjects they choose. The audience and the speakers will consist of students from different school which creates an environment where students can exchange their thoughts. The event is going to be held in Haydarpaşa High School Orhan Özokur Conference Hall on 19th April, 2019. People wishing to participate can apply by filling the form below. Speakers will be certificated.