Bakanlığımızın Liselerde Bilim Uygulamaları Projesi kapsamında,İTÜ Kimya Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof.Dr.Sayın Hasancan OKUTAN , HL Akademi üyesi öğrencilerimize İklim Değişikliği ve Enerji Kaynakları semineri verdi.
Seminerde küresel iklim değişikliği,yarattığı sorunlar ve çözüm yöntemlerine değinildi.
Öğrencilerimizi ve bizleri bilgilendiren Prof.Dr.Sayın Hasancan OKUTAN'a, Haydarpaşa Lisesi Eğitim Vakfı üyelerimiz Kimya Profesörü Sayın Tuncer ERCİYES ve Mehmet BİLİR'e şükranlarımızı sunuyoruz.