HL Akademi Öğrencilerimiz ile 10 Haziran 2024'te Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün proje okulların katılımı ile düzenlediği 8.GİS "Gelecek İçin Söz Bizde" Sempozyumuna katıldık.
Sürdürülebilir Tarım ve Sıfır Atık temalı sempozyumda öğrencilerimiz açılış oturumunda sözlü sunum ve fuaye alanında poster sunumu yaptılar.
Sözlü Sunum Videosu için https://drive.google.com/file/d/1RyiYMjDWUq8zQm69EXzfwsQcBOrkhmS3/view?usp=drive_link
Sözlü Sunum Videosu için https://drive.google.com/file/d/1IXvjCk6ncWBDPgHjZjizpWxSUws3Zfv3/view?usp=drive_link
Türkiye’de Tarımı Ülkeler Arası Teknoloji Transferiyle Sürdürülebilir Hale Getirmek Makalesi İçin; https://docs.google.com/document/d/1aVUTkoSe-FpCpn7GVMJSbAOmZt_7eMnn/edit?usp=drivesdk&ouid=108891085720620704739&rtpof=true&sd=true
Türkiye’de Sürdürülebilir Tarım Teknolojileri Tarihi Makalesi İçin ;https://docs.google.com/document/d/15XOHNR_QUaA7jr5JLvJOveEgAsCK6efP8Y8BZnKckIg/edit?usp=drivesdk
Okulumuzu başarıyla temsil eden HL Akademi öğrencilerimizi ve danışman öğretmebleri Ercan AKIN ve Rahmi ÇAKIR'ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.