9/D sınıfı öğrencileri rehber öğretmenleri gözetiminde, geçen yıl kaybettiğimiz büyük ilim adamı Fuat Sezgin'in kurduğu İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesini ziyaret etti.
9 Nisan 2019 Salı günü İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi Onkolog Yavuz Dizdar okulumuzda biz Haydarpaşa Liseli genç beyinler ile buluştu.
11. Sınıflardan 19 öğrencimizle İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesine bir gezi düzenlendi.
Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları arasında düzenlenen II. Ulusal Bilim Kampına katıldık.
Maltepe Üniversitesi ev sahipliğinde 12-14 Şubat 2018 tarihlerinde düzenlenen ve Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı Özel Program ve Proje Uygulanan Eğitim Kurumlarının katıldığı BİLİM KAMPIndaydık.
TAF Network iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz Bilim Buluşmalarının üçüncüsünde Prof. Dr. Sinem Ezgi Gülmez öğrencilerimiz telekonferans yöntemi ile Fransa´dan seslendi.